Üzletlista 2014. április 15.

Divat

A legfontosabb divatmárkák elérhetőségei egy helyen.

1975, 1975fashion.com.

A

Adidas, Adidas by Stella McCartney, adidas.hu.
ÁERON, aeron.hu.
Agnes Kovacs, agneskovacs.hu.
Alberto Zago, Mammut I.
Alexander Wang, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Anda, andaemi.com.
Anna Amélie, annaamelie.com.
Anna Daubner, annadaubner.com.
ANNAEVA, annaeva.hu.
Artista, artistafashion.com.

B

Bagatt, Mammut I., bagatt.it.
Balenciaga, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Benetton, benetton.com.
Berlin Store Budapest, Bp. V., Andrássy út 18.
Bershka, bershka.com.
Betty Barclay, Marianna boutique, mariannaboutique.hu.
Bijou Brigitte, bijou-brigitte.com.
BOGGI, Bp. VI., Andrássy út 15.
BP Shop, bpshop.hu.
Bridget & Olívia, bridgetandolivia.com.
Bruno Premi, salamander.hu.
Buffalo, salamander.hu.
Bulova, Borkutime Óraszaküzletek – Duna Plaza, KÖKI Terminál, WestEnd, timecenter.hu.
Burberry, Bp. VI., Andrássy út 24., burberry.com.

C

C&A, c-and-a.com.
Cakó, cako.hu.
Calvin Klein, orex.hu.
Calzedonia, Allee, Aréna Plaza, Árkád, Campona, Debrecen Fórum, Győr Árkád, Mammut I–II., MOM Park, Pécs Árkád, Szeged Árkád, WestEnd, calzedonia.it.
Camaïeu, camaieu.com.
Cango & Rinaldi, cangorinaldi.com.
Casadei, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12-14., heavenstore.hu.
CCC, ccc.eu.
Celeni, celeni.eu.
Claire’s, claires.com.
Coccinelle, Bp. VI., Andrássy út 13., MOM Park.
COS, Bp. VI., Andrássy út 33., cosstores.com.
Cukovy, cukovy.com.
Cyell, flortfehernemu.hu.

D

Daige, Bp. VIII., Üllői út 32., daige.hu.
Daniel Benus, danielbenus.com.
Daniel Wellington, justontime.hu.
Deichmann, deichmann.hu.
Desigual, Bp. V. Váci u. 12., WestEnd.
Diane von Furstenberg, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Doridea, doridea.com.
Dora Abodi, doraabodi.com.
Dori Tomcsanyi, doritomcsanyi.com.
DSquared, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
DVA, dvabutik.bigcartel.com.

E

Ecco, hu.ecco.com.
Elysian, maisonelysian.hu.
ÉMÉ, facebook.com/eme.design.eme.
E N I H O R N, enihorn.com.
Esprit ékszer, christin.hu.

F

F&F, ffdivat.hu.
Fibula, fibula.hu.
Full Spot, O bag, WestEnd.
FREYWILLE, Bp. VI., Andrássy út 43., Bp. V., Régiposta u. 19., Liszt Ferenc repülőtér 2B, freywille.com.
Furla, furla.com/hu.

G

GALLA, zoltanpetergalla.com.
Gant, Aréna Plaza, Mammut I., MOM Park, Rózsakert Bevásárlóközpont, WestEnd, gant.com.
Gap, Árkád, WestEnd, gap.hu.
Gas, gasjeans.hu.
Giuseppe Zanotti, Icons by Bizanc – bizanc.com.
Givenchy szemüveg, laurentes.hu.
G-Star, g-star.com.
Guess, guess.eu.

H

H&M, hm.com.
Hajdu Anett, hajduanett.com.
Heaven Store, Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Heavy Tools, heavytools.hu.
Helly Hansen, hellyhansen.com.
Hervis, hervis.hu.
Högl, hoegl.com.
Hugo Boss, salamander.hu.
Humanic, humanic.net.

I

I am, i-am.com.
Icons by Bizanc, bizanc.com.
INQ Concept, facebook.com/inQconcept.
Intimissimi, Allee, Árkád, Aréna Plaza, Mammut I., Westend, Bp, V. Kígyó u 2., Bp. Teréz krt. 18., Bp. VII. Erzsébet krt. 28., KÖKI Terminál, Debrecen Fórum, Pécs Árkád, Szeged Árkád., world.intimissimi.com.
Ioptic, ioptic.hu.
IRISZ Bőrdíszmű, WestEnd.

J

Je Suis Belle, jesuisbelle.hu.
K
Kazar, kazar.com/pl/hu.
Kata Szegedi, kataszegedi.com.
Katti Zoób Attitude, attitudewoman.com
Kele Clothing, keleclothing.com.
Kenzo, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Klassdsgn, www.klassdsign.com.
Konsanszky, konsanszky.com.
Kristály Centrum, www.kristalycentrum.hu.

L

Lacoste, oraszalon.hu.
Laurentes Optika, laurentes.hu.
LBL, luanbylucia.com/luan/lbl.
Let me See, Plastik Store, plastikstore.com.
Lloyd, lloyd-shoes.com.
Lomography Action Sampler, Lomography Fisheye 2, cafeanalog.hu.
Louis Vuitton, Bp. VI., Andrássy út 24., louisvuitton.com.

M

Magistral, magistral.hu.
Maison Marquise, maisonmarquise.com.
Maison Scotch, Scotch & Soda, Bp. V., Bajcsy Zsilinszky u. 13., WestEnd.
Mango, Bp. V., Váci u. 19–21., Allee, Mammut 1., WestEnd, Aréna Plaza, mango.com.
Marc by Marc Jacobs, Heaven Store – Bp. V., Fehér Hajó u. 12–14., heavenstore.hu.
Marc Cain, MOM Park, marc-cain.com.
Marks & Spencer, marksandspencer.com.
Massimo Dutti, massimodutti.com.
Max Mara, Bp. VI., Andrássy út 21., mmbudapest.hu
Max Mara Weekend, Bp. V., Dorottya u. 3., mmbudapest.hu.
Mei Kawa, meikawa.com.
Michal Negrin, michalnegrin.hu.
Mohito, MOM Park., Corvin.
Moni’s, www.monis.hu.
Monki, monki.com.
Montonelli, cipoplaza.hu.
Musette, musette.hu.

N

Napsugar, napsvgar.com
Nanushka, nanushka.hu.
NATI100%PUREIDEA, natipureidea.com, Treasure Budapest, Balllon Showroom, Bp. XIII., Visegrádi u.19.
Navona Fashion, navonafashion.com.
New Era, BP Shop – bpshop.hu.
New Yorker, newyorker.de.
Nike, nike.com.
Nora Sarman, Bp. V., Kossuth Lajos u. 15., norasarman.com.
NUBU, nubu.hu.

O

O bag, fullspot.it, facebook.com/obagstorebudapest, WestEnd.
O’Neill, dockyard.hu.
Optic World, opticworld.hu.
Orex, orex.hu.
Oysho, www.oysho.com.

P

Pandora, pandora.net.
Parfois, Aréna Plaza, WestEnd, parfois.com.
Phaidra, www.facebook.com/phaidracrovacou.
Penny, othersidestore.hu.
Pepe Jeans, pepejeans.com.
Peter Mero, facebook.com/PeterMero, petermero.com.
Plastik Store, plastikstore.com.
Police, laurentes.hu.
Prieston by Noémi Nagy, prieston.hu.
Primadonna, WestEnd.
Promod, promod.eu.
Pura Lopez, Alberto Zago, Mammut I.

Q

Qudo, www.qudocollection.hu.
Quiksilver, othersidestore.hu.

R

Rekka, WonderLAB – Bp. V., Veres Pálné u. 3., facebook.com/wonderLABconcept.
Replay, www.replay.it/en., facebook.com/replayhungary.
Reserved, Bp. V., Váci u. 14., Árkád, MOM Park.
Retrock, retrock.com.
Robert Maar, facebook.com/RobertMaarShowroom.
Romani, www.romani.hu.
Roxy, othersidestore.hu.

S

Salamander, salamander.hu.
Salvatore Ferragamo, Icons by Bizanc – bizanc.com.
Six, click-six.com.
Skagen, ora-webshop.hu
Sportmax, Max Mara, Bp. VI., Andrássy út 21., mmbudapest.hu.
Stella McCartney, Heaven Store, Bp. V., Fehér Hajó u. 12-14., heavenstore.hu.
Stradivarius, stradivarius.com.
Sugarbird, sugarbirdfashion.com.
Swarovski, swarovski.com.
Swatch, oraszalon.hu.

T

Tamara Tóth, facebook.com/openshowroombudapest.
Tamaris, tamaris.eu.
Tamaris ékszer, oraszalon.hu.
Tally Weijl, tally-weijl.com.
Tezenis, tezenis.it/hu.
THE FOUR, Bp. VIII., Üllői út 32., thefour.hu.
The Garden Studio, thegardenstudio.hu.
The Mama Kin, themamakin.hu, thegardenstudio.hu.
Thomas Sabo, thomassabo.com.
Tissot, oraszalon.hu.
Treasure Budapest, Bp. V., Aulich u. 5., facebook.com/treasurebudapest.
Triumph, triumph.com/hu.

U

Ursha, WonderLAB Bp. V., Veres Pálné u. 3., facebook.com/wonderLABconcept.
USE Unused, useunused.com, Treasure Budapest, Bp. V., Aulich u. 5.

Y

Yamamay, Árkád Budapest, yamamay.com.
Y-3, Icons by Bizanc – bizanc.com.
Yeezy by Adidas, Icons by Bizanc – bizanc.com.
LD by Doramojzes, yldbydoramojzes.com.

V

Vagabond, vagabond.com
Van Graaf, vangraaf.com/hu.
Vans, WestEnd.
Virag Kerenyi, www.facebook.com/Virag-kerenyi-149889851829082.
VYF, vyf.hu., thegardenstudio.hu.

W

Wolford, Bp. VI., Andrássy út 6., wolfordshop.com.
Women’Secret, womensecret.com/en.

Z

Zako, facebook.com/zakoclothing.
Zara, zara.com.
Zigi, zigibrand.com.
Zoe Phobic, zoephobic.com.
Zsigmond Dora Menswear, cargocollective.com/zsigmonddoramenswear.


Galéria