MCFD2016: MERO, CAKÓ, ANNAEVA, 1975, Celeni Izgalmas színkavalkáddal találkozhattunk a Marie Claire Fashion Daysen a MERO, CAKÓ, ANNAEVA, 19752 és a Celeni 2017. tavaszi-nyári kollekciójában.
MCFD2016: Budapesti Metropolitan Egyetem A Marie Claire Fashion Daysen a Budapesti Metropolitan Egyetem hallgatói is bemutatkozási lehetőséget kaptak.
Nicole Kidman nem bízott semmit a képzeletre: áttetsző ruhában villantotta meg a fenekét a vörös szőnyegen Nicole Kidman különleges öltözéket választott új sorozata premierjére. Az áttetsző és merész ruha oldalról tökéletesen láttatni engedte a színésznő alakját.
Zendaya letarolta az Eufória premierjét: merész ruhájáról beszél most mindenki Az Eufória harmadik évadának premierjén Zendaya nem kísérletezett a megjelenésével: tudatosan visszafogott, mégis erőteljes választással lépett a reflektorfénybe.
Ezért szeretünk bele a skandináv nők stílusába idén tavasszal is A skandináv nők különleges és jellegzetes öltözködési stílusa idén tavasszal is meghatározó lesz. A minimalizmus és funkcionalitás egyensúlyát kapjuk most is.