Nem csitul a helyzet Sean „Diddy” Combs (P. Diddy, Puff Daddy vagy Diddy) körül, akinek a botrányaitól harsog a média hetek óta. Még szeptemberben tartóztatták le, és az elmúlt hónapokban egyre sötétebb dolgokat tudhattunk meg róla. Több mint 100 áldozata van már, akik nemi erőszakkal vádolják. Ám nemcsak őt, hanem azokat a hírességeket is, akik részt vettek a partijain.
A legújabb sztár, akit egy lapon kezdtek emlegetni P.Diddyvel, az nem más, mint Beyoncé férje. A jogi dokumentumok szerint egy bizonyos „Jane Doe” álnévvel rendelkező nő azt állítja, hogy Jay-Z és P. Diddy megerőszakolta egy díjátadó utáni bulin. Vasárnap nyújtotta be a keresetet az 55 éves rapper ellen, akinek valódi neve Shawn Carter.
A Jay-Z-t vádoló nő azt állítja, hogy az erőszak egy afterpartyn történt, amire 2000. szeptember 7-én került sor a New York-i Radio City Music Hallban. Jay-Z még vasárnap terjedelmes nyilatkozatot adott ki, amelyben tagadta a perben megfogalmazott állításokat, és „förtelmesnek” és zsarolási kísérletnek nevezte a vádakat.
Jay-Z, akinek három gyermeke van Beyoncétól, azt mondta: „Az egyetlen szívfájdalmam a családom miatt van” – mondta a rapper. „A feleségemmel le kellett ültetni a gyerekeinket, akik közül az egyik abban a korban van, hogy a barátai biztosan látják a sajtót, és kérdéseket tesznek fel ezeknek az állításoknak a természetéről, és meg kellett magyarázni az emberek kegyetlenségét és kapzsiságát.” Majd hozzátette: „Gyászolom az ártatlanság újabb elvesztését.”
Forrás: Daily Mail, Fotók: Getty Images