Miért jó nyáron kevesebb húst enni? Nyáron érdemes csökkenteni a húsfogyasztást. Azt is eláruljuk, hogy miért!
Kipróbáltuk: egy hétig nem ettem húst Ezen a héten a kipróbáltuk rovatban egykori húsimádó kolléganőnk tért rá az ideiglenes vega-ösvényre. Sütő Emese Franciska húsmentes hete élményeiről mesél.